Студентські конференції

Наукові проекти переможців Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції “ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ МОЛОДІ – ОСНОВА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ПЕРЕБУДОВИ УКРАЇНИ ”:

Матеріали ІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції "СУЧАСНА ЕКОНОМІЧНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ:ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ" (31 жовтня 2014 року)

ЗБІРНИК НАУКОВИХ СТАТЕЙ ЗА МАТЕРІАЛАМИ СТУДЕНТСЬКИХ КОНФЕРЕНЦІЙ 2014-2015 РР. "СТУДЕНТСЬКІ ПОШУКИ" (Випуск 3)

МАТЕРІАЛИ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «УКРАЇНСЬКА МИНУВШИНА: ДЖЕРЕЛА, ПОСТАТІ, ЯВИЩА» (20 травня 2015 р.)

Збірник тез IІ Української конференції молодих науковців "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ - 2015" (28–29 травня 2015 року)