Телеміст (17 жовтня 2012 р.)

Презентації, підготовлені студентами – істориками Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка для телемосту зі студентами – істориками Сетон Хол університету, штат Нью Джерсі, США.

Телеміст проходив у рамках спільного проекту «Building Understanding Across Time and Borders” («Будуючи взаєморозуміння крізь час і кордони») 17 жовтня 2012 року.

The Constitution of Pylyp Orlyk or Pacts and Constitutions of Rights and Freedoms of the Zaporizhian Host

Ukrainian Cossacks as a unique phenomenon, place and role in the national history

Ukrainian National Revolution 1648 – 1676

The Ukrainian Revolution (1917 – 1921)