Ви тут: Головна Ресурси Електронний журнал Uncategorised Ресурси Студентські пошуки 2013 Інформатичні студії - 2013

Інформатичні студії - 2013

КОМП'ЮТЕРНІ СИМУЛЯТОРИ ЕЛЕКТРОННИХ СХЕМ В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ ТА НАУКОВІЙ ПРАКТИЦІ (Зубар А.)

СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНОГО ТЕСТУВАННЯ ЗАСОБАМИ MICROSOFT OFFICE EXCEL (Загоруй О.)

СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО СЕРЕДОВИЩА ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (Рагутська М.)

МЕТОДИКА СТВОРЕННЯ КОМПЛЕКСУ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ З ДИСЦИПЛІНИ "КОМП’ЮТЕРНІ МЕРЕЖІ" (Якушенко М.)

ЕЛЕКТРОНІ ОСВІТНІ ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ (Макаренко В.)

КРИПТОГРАФІЧНИЙ ЗАХИСТ ЕЛЕКТРОННИХ ПЛАТІЖНИХ КАРТОК (Скорий В.)

ДОСЛІДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІЗУАЛЬНОГО КАНАЛУ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ В ІНТЕРАКТИВНІЙ СИСТЕМІ (Булах С.)

ПРОГРАМНИЙ ДОДАТОК НАВЧАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРИСТРОЇВ (Чипенко О.)

ТЕХНІЧНІ ТА МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ЗАСТОСУВАННЯ СУЧАСНИХ МОБІЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ ЗАСОБІВ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ (Сілін О.)

МОДЕЛЮВАННЯ В СЕРЕДНІЙ ШКОЛІ ПРИ ВИКЛАДАННІ ДИСЦИПЛІНИ «ІНФОРМАТИКА» (Зубова О.)

СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ КУРАТОРОМ (ТЬЮТОРОМ) НА ОСНОВІ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ (Карпенко А.)

КІЛЬКІСНА ОЦІНКА КОМПЕТЕНТНОСТІ (Колюхова О.)

СТУДЕНТСЬКЕ ДОЗВІЛЛЯ: НОВІТНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТУРИЗМ (Неборачко О.)

ЦИФРОВИЙ ПІДПИС З ВИКОРИСТАННЯМ АЛГОРИТМУ ECDSA НА ОСНОВІ СТАНДАРТУ ISO/IEC CD 15946 (Піщана А.)

ЕЛІПТИЧНІ КРИВІ У ФОРМІ ЕДВАРДСА В АСИМЕТРИЧНІЙ КРИПТОГРАФІЇ (Поліщук Н.)

ЧИ Є МАЙБУТНЄ В УКРАЇНСЬКОЇ КНИЖКИ ТА УКРАЇНСЬКОГО КНИГОВИДАННЯ? (Рижко-Семенюк С.)

МЕТОДИКА СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО НАВЧАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ З ДИСЦИПЛІНИ «БАЗИ ДАНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ» (Царенок А.)

АНАЛІЗ ЧУТЛИВОСТІ ТА СТАБІЛЬНОСТІ РІШЕНЬ НА ОСНОВІ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ (Матасар Є., Динниченко С.)