Краєзнавство

2011-2012 н. р.
Мусіяченко Ольга Сергіївна
студентка групи Ісм-1-10-1.0д

ФОРМУВАННЯ СТИЛЮ УКРАЇНСЬКОГО БАРОКО У ПРАВОСЛАВНІЙ ЦЕРКОВНІЙ МУЗИЦІ: ДЕЯКІ ФАКТОРИ ВПЛИВУ

Запропонована тема є актуальною з точки зору кількох позицій. В найширшому контексті тема країнської церковної православної музики періоду бароко привертає до себе увагу як одна з найяскравіших сторінок історії православної культури та української культури загалом. Отже, через дослідження даної тематики відбувається усвідомлення сутнісних особливостей української культури та українського народу. Дослідження особливостей формування української церковної православної музики періоду бароко є важливою та актуальною темою, оскільки церковна православна музика барокового періоду є невід’ємною складовою своєї доби, показником її характеру, специфіки та «ідеології» ...

Повний текст статті