Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра всесвітньої історії Діяльність Круглий стіл "Етапи розвитку дипломатичної служби"

Круглий стіл "Етапи розвитку дипломатичної служби"

13 травня 2016 року студенти третього курсу напряму підготовки «Міжнародна інформація» в рамках «Тижня науки» в Інституті суспільства взяли участь у роботі круглого столу на тему: «Етапи розвитку дипломатичної служби».

Під час круглого столу студенти обговорили проблеми трактування терміну «дипломатія» в різні історичні періоди, висвітлили особливості дипломатії в Стародавній Греції та Стародавньому Римі, проаналізували особливості дипломатичної служби в добу Середньовіччя, виокремили процес становлення дипломатичної служби як виду державної служби в добу Нового часу, розглянули Віденський регламент 1815 р. та Аахенський протокол 1818 р., а також зосередили особливу увагу на становленні та розвитку української дипломатії та дипломатичної служби.

Модераторами круглого столу виступили доценти кафедри всесвітньої історії: Брайчевська Олена Андріївна, Мельник Ганна Мирославівна та Слюсаренко Ірина Юріївна.

Захід був пізнавальним та цікавим, а найголовніше – допоміг студентам стати на крок ближче до майбутньої професії!