Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра всесвітньої історії Діяльність Польський журнал

Польський журнал

Завідувач кафедри всесвітньої історії проф. Ігор Срібняк

увійшов до складу Наукового комітету польського наукового часопису
«STUDIA Z DZIEJÓW  POLSKIEJ HISTORIOGRAFII WOJSKOWEJ»

Журнал був заснований у 1975 р. проф. Беноном Мішкевічем. На сьогодні він є єдиним науковим виданням в Польщі, що спеціалізується на висвітленні різних аспектів військової історіографії від найдавніших часів до ХХ ст. включно. На сторінках журналу публікуються як розвідки молодих істориків-дослідників, так і досвідчених науковців з різних академічних установ Польщі та інших європейських країн.

Журнал індексований в CEJSH (The Central European Journal of Social Sciences and Humanites) та ICI (Index Copernicus International).

ADRES REDAKCJI: Studia z Dziejów Polskiej Historiografii Wojskowej

Instytut Historii (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza)

Święty Marcin 78 61-809 Poznań

Tel. 61 829 47 65