Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра всесвітньої історії Діяльність Круглий стіл, присвячений Дню працівника дипломатичної служби

Круглий стіл, присвячений Дню працівника дипломатичної служби

22-23 грудня 2015 року був проведений круглий стіл, присвячений Дню працівника дипломатичної служби, який організувала кафедра всесвітньої історії Інституту суспільства спільно зі студентами спеціальностей «Міжнародна інформація» та «Країнознавство».

В День працівника дипломатичної служби – 22 грудня, студенти четвертого курсу спеціальності «Країнознавство» на секції обговорили проблеми політичного, безпекового та економічного розвитку країн Європи та Північної Америки.

Наступного дня відбулося засідання ще двох секцій, де студенти спеціальності «Міжнародна інформація» проаналізували актуальні питання міжнародних інформаційних відносин, а також висвітлили практичні завдання та теоретичні засади дипломатичної служби.

Дружня атмосфера та цікаве спілкування під час заходу, ще раз довели важливість не лише ролі дипломатії, а й дипломата. А студенти отримали можливість зробити ще один крок на шляху до омріяного фаху.

Користуючись нагодою, висловлюємо подяку організаторам круглого столу: Мельник Ганні Мирославівні та Слюсаренко Ірині Юріївні.