Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра всесвітньої історії Діяльність Лекція на тему: «Греко-перські війни»

Лекція на тему: «Греко-перські війни»

В листопаді 2015 р. на першому курсі спеціальність «Історія» відбулася лекція доцента кафедри всесвітньої історії Голованова С.О. на тему «Греко-перські війни». Мало того, що тема лекції сама по собі привертає увагу своєю значущістю для долі Європейської цивілізації, так іще й викладач приніс на лекцію імітацію обладунків грецького гопліта. Це викликало спалах емоцій в аудиторії,особливо, коли стало відомо , що шолом гопліта привезено з Афін. Хлопці не втрималися, та після лекції наробили , з дозволу викладача, численні «селфі».