Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра всесвітньої історії Діяльність Екскурсія в УКРІНФОРМ

Екскурсія в УКРІНФОРМ

Кафедри всесвітньої історії спільно з кафедрою інформаційних технологій та математичних дисциплін 20 листопада 2015 р. в рамках проведення практики з ЕОМ для спеціальностей «Міжнародна інформація» та «Країнознавство» відвідали українське інформаційне агенство УКРІНФОРМ. Учасникам видалася можливість бути присутніми на двох конференціях та «лекції».

Перше засідання було на тему: «Компроміси Нюрнберзького процесу: трибунали та сучасні наслідки». Метою засідання було довести до громадськості думку про те, що сучасна цивілізація не може існувати в умовах безкарності злочинів проти людства, які через уникнення покарання приносять ще більше лихо.

Наступне засідання було присвячене річниці Майдану. Експерти обговорювали результати революції, які цілі були досягнуті, а які ні.

Наостанок для учасників екскурсії було проведено «лекцію» про роботу інформаційного агенства УКРІНФОРМ. Слухачі мали можливість дізнатися речі, які їх цікавлять. Зокрема, актуальним питанням постала можливість майбутнього працевлаштування. Серед осіб, які розповідали про агенство, були головний редактор УКРІНФОРМ та викладач з Інституту журналістики Володимир Сердюк. Він дав дуже цінні поради на майбутнє і передав студентам частинку свого натхнення.

Завдяки цій екскурсії кожен з учасників екскурсії дізнався для себе щось нове, водночас деяких вона змусила замислитися про саморозвиток, який є життєво необхідним для отримання гідної посади.