Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра всесвітньої історії Діяльність Екскурсія до Музею дипломатичної служби України

Екскурсія до Музею дипломатичної служби України

16 листопада 2015 р. за ініціативи к.і.н., доцента кафедри всесвітньої історії Мельник Ганни Мирославівни студенти третього курсу спеціальності «Країнознавство» відвідали Музей історії дипломатичної служби України Міністерства закордонних справ України.

Екскурсію проводив Василь Іванович Марущинець, дипломат, випускник Дипломатичної академії України. Йому вдалося зацікавити студентів захопливою розповіддю про початок та розвиток української дипломатичної служби, її активну діяльність на міжнародній арені. Василь Іванович ознайомив майбутніх дипломатів із біографіями представників української дипломатії, поділився своїми думками та враженнями стосовно їхніх досягнень.

Неабияке зацікавлення у студентів викликали документи, книги, фотографії. Звичайно, особлива увага була звернена на діяльність українського дипломата Геннадія Удовенка, 52-го президента Генеральної Асамблеї ООН.

Традиційно, по завершенні екскурсії, студенти сфотографувались біля прапору ООН.