Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра всесвітньої історії Діяльність Профорієнтаційна робота кафедри

Профорієнтаційна робота кафедри

4 листопада 2015 р. на запрошення кафедри всесвітньої історії відбулася зустріч з майбутніми абітурієнтами в Інституті суспільства.

На зустрічі було близько 70 старшокласників СЗШ №252 м. Києва. Учням 10-11 класів оглядово представили матеріально-технічну базу Університету (навчальні аудиторії, комп’ютерні класи, басейн, спортивні зали і т.п.). В аудиторії імені Бориса Грінченка відбулася зустріч майбутніх абітурієнтів з викладачами кафедри. В ході зустрічі завідувач кафедри, д.і.н., професор Срібняк І.В., доценти: Голованов С.О., Мельник Г.М., Слюсаренко І.Ю. розповіли старшокласникам про роботу кафедри, цікаві сторони професії історика, повсякденне життя студентської громади грінченківців. Сподіваємося на подальший розвиток співпраці з майбутніми абітурієнтами!