Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра правознавства Наукові заходи Міжнародний круглий стіл «Перспективи застосування правосуддя перехідного періоду в України»

25 травня 2016 року доцент кафедри правознавства Нашинець-Наумова А.Ю. взяла участь у Міжнародному круглому столі «Перспективи застосування правосуддя перехідного періоду в Україні», який був проведений Українською Гельсінською спілкою з прав людини на базі Міністерства юстиції України.

Метою заходу було вивчити перспективи застосування правосуддя перехідного періоду в Україні. Під час круглого столу виступили Аркадій Бущенко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини; Кейт Самвонгсірі, директорка відділу демократії і самоврядування, виконуюча обов’язки заступника директора Місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні, Молдові та Білорусі; Ендрю Соломон, старший радник з питань верховенства закону та перехідного правосуддя, дослідник з питань демократичного розвитку та інші.

Рекомендації, які були подані за підсумками круглого столу стосувалися питань щодо оцінки наявності елементів правосуддя перехідного періоду, імплементованих в сучасну діяльність органів влади України, а також характеристики ресурсів та програм, що можуть бути залучені до подальшого розвитку в рамках внутрішньої політики держави.