Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра правознавства Наукові заходи Брейн-ринг «Конституційні права та обов’язки людини і громадянина»

Брейн-ринг «Конституційні права та обов’язки людини і громадянина»

13 травня 2016 р. кафедра правознавства Інституту суспільства в рамках Фестивалю науки провела змагання у пізнавально-інтелектуальній грі Брейн-ринг на тему: «Конституційні права та обов’язки людини і громадянина» між студентами спеціальності «Правознавство» Інституту суспільства та Університетського коледжу, спрямоване на наукове та пізнавальне сприйняття можливостей і обов’язкової міри поведінки людини та громадянина в державі.

Науковий захід з вітальним словом відкрив запрошений Голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників», доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук України Костицький Василь Васильович. Він наголосив на важливості вивчення правових наук у різних формах та звернув увагу учасників на книжкові подарунки від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників», які вони змогли отримати по завершенню гри.

До складу журі були запрошені: доктор з державного управління, професор Грицяк Ігор Андрійович; кандидат юридичних наук, доцент Сердюк Наталія Аркадіївна; кандидат юридичних наук, доцент кафедри правознавства Нашинець-Наумова Анфіса Юріївна; кандидат юридичних наук, доцент кафедри правознавства Чернега Андрій Петрович.

У змаганні взяли участь три команди: «Очі Феміди» (студенти Університетського коледжу), «Богині правосуддя» (І курс Інституту суспільства), «Люди закону» (ІІІ курс Інституту).

Модератором заходу була викладач кафедри правознавства Обловацька Наталія Олександрівна.

Змагання відбувалися в таких раундах: «Привітання», «Правознавча розминка», «Інтелектуальний штурм», творчий раунд «Агітатор», «Конкурс  капітанів» та «Правова допомога». Також був проведений тайм-аут для вболівальників – студентів І-ІІ курсів – у вигляді виконання творчого завдання: «Як можна забезпечити життя людині знаючи конституційні права?». Найактивніші вболівальники були нагороджені солодкими сюрпризами.

За результатами всіх раундів:

І місце посіла команда «Богині правосуддя» (Іваненко Ю., Мазур Є., Похила Н., Шамко О., Калинець К., Волошенко В.);

ІІ місце - «Люди закону» (Козуб Л., Кушнір К., Овдійчук І., Ромбульт Б.);

ІІІ місце - «Очі Феміди» (Гудз Д, Поремський М., Ященко М., Цоділова О., Гудзь В., Юсько В.).

Кожному учаснику було вручено Подяку від Інституту суспільства.

А книжкові подарунки від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників» були вручені всім командам-переможцям кандидатом юридичних наук, доцентом Сердюк Наталією Аркадіївною.

Вітаємо команду «Богині правосуддя» – студентів І курс спеціальності «Правознавство»!

Щиро Дякуємо всім за участь!