Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра правознавства Наукові заходи Круглий стіл «Реалізація права на освіту в України»

Круглий стіл «Реалізація права на освіту в України»

12 травня 2016 року в рамках Тижня науки в Інституті суспільства було проведено круглий стіл на тему: «Реалізація права на освіту в України» заучастю старшого викладача кафедри правознавства Байталюк О.М. та студентів ІІІ, ІУ курсу спеціальності «Правознавство», ІІІ курсу спеціальності «Історія».

Під час круглого столу було розглянуто наступні питання:

• Реалізація права на дошкільну освіту (доповідач Микитенко Мар’яна, група ПРб-1-15-2.0д)
  • Реалізація права на загальну середню освіту (доповідачі Сенченко Юлія та Шпачинська Лідія, група ПРб-2-14-2.0д)
  • Реалізація права на вищу освіту (доповідач Єльчанінова Наталія група ПРб-2-14-2.0д)

Окрім отримання інформації про міжнародне законодавство про реалізацію права на освіту в Україні в дошкільній, загальній середній та вищий освіті студенти мали змогу висловити власну думку щодо стану реалізації права на освіту в нашій країні, визначити основні проблемі для реалізації цього права та запропонували шляхи вирішення проблеми.