Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра правознавства Наукові заходи Круглий стіл на тему: «Молодь в інформаційному суспільстві»

Круглий стіл на тему: «Молодь в інформаційному суспільстві»

12 травня  2016 р. в рамках «Тижня науки» відбувся круглий стіл на тему: «Молодь в інформаційному суспільстві» серед студентів ІІ курсу спеціальності «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія». Модератор круглого столу – доцент кафедри правознавства Нашинець-Наумова А.Ю.

Учасники круглого столу порушили питання становлення і розвитку інформаційного суспільства в Україні в сучасних непростих реаліях, обговорили проблемні аспекти формування інформаційного суспільства в Україні.

Особливу увагу присутні звернули на проблеми розвитку інформаційного суспільства, інституційні особливості його формування, а також питання забезпечення реалізації державної інформаційної політики щодо захисту вітчизняного інформаційного простору з метою недопущення інформаційного насилля, впливів на свідомість громадян, що пригнічують свободу волі та впливають на формування нації.

Учасники круглого столу активно приймали участь в розгляді низки дискусійних питань теми, підготували приклади у вигляді відео-презентацій.