Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра правознавства Наукові заходи ІІ Школа сімейного права в Київському університеті імені Бориса Грінченка

ІІ Школа сімейного права в Київському університеті імені Бориса Грінченка

26 березня 2016 р. Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася ІІ Школа сімейного права.

Організаторами заходу виступили: ЮК «АСТРЕЯ» Університету, Комітет сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України, Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги при Міністерстві юстиції України, Координаційна ради молодих юристів України та Ліга студентів правників України. У заході взяли участь понад 80 учасників – студенти-правники вищих навчальних закладів Києва та інших міст України, молоді практикуючі юристи, адвокати та науковці юридичних вузів та факультетів.Наш захід відвідали студенти Юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, Київського університету права НАН України, Юридичних факультетів та інститутів Київського національного торгівельно-економічного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Київського національного лінгвістичного університету, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Державної податкової служби України та інші.

На Школі були висвітлені та обговорені актуальні питання сімейного права України стосовно поділу подружнього майна та правового статусу особистого та спільного сумісного майна; майнових (боргових) зобов’язань подружжя; цивілізованого розлучення подружжя; особливостей правового регулювання фактичних шлюбних відносин в Україні та закордоном.

Проведений захід завершився підведенням підсумків та урочистим врученням сертифікатів усім учасникам ІІ Школи сімейного права. Сертифікати за підписами і печатками Київського університету імені Бориса Грінченка та Міністерства юстиції України отримали понад 80 учасників Школи. Внаслідок плідної праці всіх присутніх на заході, одностайним голосуванням було прийняте рішення, щодо проведення ІІІ Школи сімейного права, що має відбутися восени 2016 р.