Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра правознавства Наукові заходи Зустріч студентів із заслуженим юристом України, кандидатом юридичних наук Кампо Володимиром Михайловичем

15 березня 2016 року в Університеті відбулася зустріч студентів з Кампо Володимиром Михайловичем (екс-суддя Конституційного Суду України, заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, доцент) на тему: «Що треба знати про гідність людини?».

На заході були присутні студенти 1, 2 та 3 курсів спеціальності «Правознавство» та викладачі кафедри правознавства.

Науково-просвітницький захід був присвячений питанням людської гідності в контексті конституційно-правового виміру та регулювання.

У виступі доповідач охарактеризував основні напрями впровадження людської гідності як фундаментального елементу побудови конституціоналізму в Україні, після чого надав можливість присутнім висловитися про їх бачення  масштабів та змісту проблеми порушення людської гідності в Україні.

Ділячись власним розумінням обговорюваних питань, студенти різних курсів надзвичайно зацікавлено і жваво підтримали дискусію та під кінець зустрічі дійшли спільного висновку, що виховання учнів середніх шкіл та студентів ВНЗ має бути посилене.

Гість цього заходу своїм виступом спонукав студентів приділяти більше уваги розвитку власної правосвідомості, здійсненню правопросвітницької діяльності та посиленню почуття власної відповідальності за долю країни.