Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра правознавства Наукові заходи Гра «Брейн-ринг» на тему: «Захист прав людини»

Гра «Брейн-ринг» на тему: «Захист прав людини»

09 грудня 2015 року викладачі кафедри правознавства Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках Грінченківського тижня і Тижня права провели змагання у грі «Брейн-ринг» на тему: «Захист прав людини».

В роботі гри взяли участь завідувач кафедри правознавства, доктор з державного управління, професор І.А. Грицяк, доцент кафедри правознавства, кандидат юридичних наук Д.В. Бойчук, доцент кафедри правознавства, кандидат юридичних наук А.Ю. Нашинець-Наумова, викладач кафедри правознавства Н.О. Обловацька, студенти І-IVкурсів спеціальності «Правознавство».

Змагання відбувалися в таких раундах: «Привітання», «Правознавча розминка», «Інтелектуальний штурм», творчий раунд «Агітатор», «Конкурс капітанів» та «Правова допомога». Також був проведений тайм-аут для вболівальників.

Питання до Брейн-рингу базувалися на правових положеннях національних та міжнародних нормативно-правових документах та на творах Б.Д. Грінченка, в яких розглядаються аспекти кримінальної відповідальності за окремі види злочину.

За результатами всіх раундів:

І місце – посіла команда «Богині правосуддя» (студенти групи ПРб-1-15-4.0д.)

ІІ місце - «Антанта» (студенти групи ПРб-2-15-2.0д)

ІІІ місце - «Правектус» (студенти групи ПРб-1-13-4.0д)

Кожному учаснику було вручено Подяку та солодкий сюрприз.

Вітаємо команду «Богині правосуддя» – студентів І курс спеціальності «Правознавства»!