Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра правознавства Наукові заходи Зустріч студентів Інституту суспільства з Тімом Потьєром, директором Школи права Кіпрського університету

24 листопада 2015 року в Інституті суспільства відбулася зустріч студентів та викладачів з Тімом Потьє, доктором права, директором Школи права Кіпрського університету Центрального Ланкаширу [Великобританія] (UCLan Кіпр).

Доктор права Т. Потьє розповів учасникам зустрічі про Кіпрський університет, Школу права, інші структурні підрозділи, навчальні програми, міжнародні зв'язки тощо, акцентував увагу на важливість співпраці між студентами та викладачами UCLan Кіпр та КУБГ, обміну досвідом між ними. Він також торкнувся у виступі деяких актуальних питань сучасних міжнародних відносин, відзначив важливу роль і місце в них України, в якій тривають трансформаційні процеси після Революції Гідності, звернув увагу на необхідність вияву більш активної життєвої позиції студентів, наголосивши при цьому, що від них безпосередньо залежить майбутнє їхньої країни, а їхні кар'єрні успіхи і зростання прямо залежать в сучасному глобалізованому світі як від рівня професійних знань, навичок та умінь, так і від знання англійської мови.

Студенти, які навчаються за спеціальностями "Правознавство", "Міжнародна інформація" та "Країнознавство", виявили неабияку зацікавленість до виступу гостя, а пануюча в залі атмосфера зустрічі зумовила досить конкретні і змістовні запитання, які ставилися (майже всі) англійською мовою. Висока активність, відверта зацікавленість та англомовна підготовленість студентів – грінченківців були приємно сприйняті гостем Університету.

Зустріч залишила в її учасників не лише гарні враження, але й сподівання на продовження спілкування, і навіть віру в майбутню співпрацю між Університетами.