Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра правознавства Наукові заходи Науковий семінар «Міжнародне законодавство про права дитини та його реалізація в національному законодавстві України»

19 листопада 2015 року в Інституті суспільства було проведено науковий семінар на тему: «Міжнародне законодавство про права дитини та його реалізація в національному законодавстві України»

заучастю старшого викладача кафедри правознавства Байталюк О.М. та студентів ІІ курсу спеціальності «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія», ІV курсу спеціальності «Правознавство», Vкурсу спеціальності «Історія».

Науковий семінар було проводився в рамках Всесвітнього дня дитини, що відзначається 20 листопада та приурочено річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини.

Під час семінару було розглянуто наступні питання:

• Історія становлення міжнародного законодавства про права дитини.
  • Конвенція ОО Про права дитини та її основні положення.
  • Національне законодавство України про права дитини.
  • Стан дотримання прав дитини в Україні.

Окрім отримання інформації про міжнародне законодавство, права дитини та його реалізацію в національному законодавстві України студенти мали змогу висловити власну думку щодо стану дотримання прав дитини в нашій країні; відзначити нормативно-правові документи, виконання яких відбувається на належному рівні, а реалізація яких потребує додаткових зусиль з боку керівництва держави та громадськості.

Учасники семінару отримали інформаційні матеріали з інформацією про основні етапи становлення та розвитку міжнародного законодавства про права дитини, переліком міжнародних та національних нормативно-правових актів про права дитини.