Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра історії України Події Круглий стіл на тему: «Наукові школи та напрямки в українській історіографії»

Круглий стіл на тему: «Наукові школи та напрямки в українській історіографії»

25 грудня 2015 р. студенти історики 4 курсу Інституту суспільства разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України Тарасенко О.О., керівником історичного наукового гуртка «Enigma»провели круглий стіл на тему: «Наукові школи та напрямки в українській історіографії».

Про життєвий та творчий шлях Володимира Антоновича, Михайла Грушевського, Дмитра Багалія, Митрофана Довнар-Запольсткого, Олександра Андріяшева, Никандра Молчановського, В’ячеслава Липинського, Степана Томашівського, Мирона Кордуби, Степана Рудницького, Івана Джиджори, Івана Кревецького, Миколи Андрусяка у своїх виступах - презентаціях розповіли студенти Дар’я Сучкова, Юлія Осипенко, Алла Журавська, Вікторія Кулик, Валерій Артемчук, Денис Вітовський, Натяля Куляниця, Софія Фіськович, Артур Левінчук, Михайло Загородній, Альона Соловйова, Іван Глаз, Інна Хорошко.