Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра історії України Події Круглий стіл на тему: «Історики української діаспори»

Круглий стіл на тему: «Історики української діаспори»

18 грудня 2015 р. студенти історики 4 курсу Інституту суспільства разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України Тарасенко О.О., керівником історичного наукового гуртка «Enigma»провели круглий стіл на тему: «Історики української діаспори».

Про життєвий та творчий шлях Любомира Винара, Іван Лисяк-Рудницького, Миколи Андрусяка, Наталії Полонської-Василенко, Дмитра Дорошенка, Олександра Оглобліна, Василя Біднова, Теодора Мацьків, Ореста Субтельного, Омеляна Пріцака, Аркадія Жуковського, Дмитра Дорошенка, Павла Магочія у своїх виступах - презентаціях розповіли студенти Артур Левінчук, Михайло Загородній, Дар’я Сучкова, Альона Соловйова, Анатолій Альонкін, Карина Колісник, Марія Романенко, Іван Глаз, Софія Фіськович, Наталія Куляниця, Вікторія Кузьменко, Інна Хорошко, Ольга Нізельська, Алла Журавська, Юлія Коваленко, Денис Вітовський, Юлія Осипенко.