Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін Наукова діяльність Студентське наукове товариство Науковий гурток "Дослідницька група з прикладної математики"

Науковий гурток "Дослідницька група з прикладної математики"

КЕРІВНИК НАУКОВОГО ГУРТКА:  Василевич Леонід Федорович

ПЛАН РОБОТИ НАУКОВОГО ГУРТКА:

• Щорічне складання науковим керівником тем індивідуальних наукових завдань студентам, які будуть працювати у науковому гуртку.
  • Робота студентів над індивідуальним науковим завдання та обговорення отриманих наукових результатів з науковим керівником та на щомісячних засіданнях наукового гуртка.
  • Підготовка студентами старших курсів конкурсних наукових робіт.
  • Написання студентами наукових статей
  • Розробка студентами програмних продуктів відповідно тем індивідуальних наукових завдань.
  • Підготовка виступів на наукових конференціях студентів.
  • Участь студентів наукового гуртка в науково-дослідній роботі кафедри.

ПРОФІЛЬНА НАУКОВА ТЕМА/ ПИТАННЯ:

Прийняття рішень за умов нечіткої інформації

ЗАВДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА:

• Створення різних систем підтримки прийняття рішень для ВНЗ на основі нечіткої логіки.
  • Розробка методик кількісної оцінки компетентності на основі теорії нечітких множин.
  • Застосування теорії нечітких множин в задачах прийняття економічних рішень.
  • Прогнозування соціально—економічних процесів на основі теорії нечітких множин.
  • Застосування методів прикладної математики в оптимізаційних задачах.

НАУКОВИЙ ДОРОБОК ГУРТКА:

Творчі роботи студентів:

• Студентами наукового гуртка написано та опубліковано 10 наукових статей.
  • Розроблено два програмних продукти, які застосовуються в навчальному процесі. Макаренко В. В розробив програмний продукт «Електронні розрахунки на основі нечіткого відношення»; Матасар Е. І. розробив програмний продукт «Нечіткий логічний калькулятор».

Участь в конкурсах, олімпіадах:

• Участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт студентів - підготовлено 4 роботи, студенти 5 курсів: Карпенко А.С. та Поліщук Н. А. (2012 р.); Матасар Е. І. (2013 р.). Студентка з наукового гуртка Карпенко А. С. зайняла на Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт з інформатики та кібернетики 3 – е місця.
  • Виступили з науковими доповідями на інститутської наукової конференції Карпенко А.С. (2012р.); Матасар Е. І. (2012р.) – зайняв друге місце; Білоус В.В. (2013 р.)