Наукова секція "Комп'ютерні системи"

– керівники Абрамов В.О.,  Чегренец В.М. Бессалов А.В.

Заходи, проведені науковим гуртком:

•    Підготовлена команда, яка прийняла участь у ІІ етапі Всесвітньої олімпіади з програмування (м.Київ, НУБіП), отримано сертифікат (3 студенти).
•    Підготовлена команда, яка прийняла участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування (м.Харків), отримано сертифікат (3 студенти).
•    Підготовлена команда, яка прийняла участь у Всеукраїнській олімпіаді з програмування «KPI Open» (3 студенти).
•    Розробка програмного забезпечення для виступу на змаганнях роботів в рамках фестивалю Robotics.
•    Створення робота для змагань з «Сумо»
•    Підготовлена команда, яка прийняла участь у змаганнях з робототехніки (3 студенти).
•    Участь у фестивалі з робототехніки Robotics
•    Участь студента 6 курсу Линьова В.К. у І та ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, м. Львів, 2013-2014

Науковий доробок:
•    Інституті фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України.
•    Наукова робота «Підвищення ефективності криптосиситем на еліптичних кривих з використанням кривих у формі Едвардса» (2-е місце).
•     Участь у фестивалі з робототехніки Robotics.
•     Участь у змаганнях «Сумо»  з робототехніки Robotics.

ПЛАН РОБОТИ ГУРТКА на 2014-2015 н.р.