Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін Наукова діяльність Студентське наукове товариство Наукова секція "Інформаційні технології та інтерактивні форми і методи навчання"

– керівник Литвин О.С.

Заходи, проведені науковим гуртком:

•    Студентська науково-практична конференція «Інформаційні технології-2013», присвячена 10-річчю кафедри інформатики.
•    Секція інформатики студентської наукової конференції «Студентський форум-2014».
•    Створено та підтримується сайт студентського наукового товариства кафедри інформатики.
•    Регулярно проводяться заняття з інформаційних технологій в рамках ІV етапу Соціального проекту «З Києвом і для Києва».
•    Проведена IУкраїнська конференція молодих науковців «Інформаційні технології-2014».
•    Участь у семінарі «1с:Кар’єра».
•    Проведено семінар «Нові апаратно-програмні розробки фірми Microsoft».

Науковий доробок:
•    18 статей студентів у збірниках наукових праць.
•    13 доповідей на студентській науково-практичній конференції «Інформаційні технології-2013», присвяченій 10-річчю кафедри інформатики Інституту суспільства Київського університету ім. Бориса Грінченка.
•    12 доповідей на студентській науковій конференції «Студентський форум-2014» Інституту суспільства Київськогоуніверситету ім. Бориса Грінченка.
•    3 доповіді на XII Міжнародній науково – практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна - 2014: Фізика» в Національному університеті ім. Тараса Шевченка.
•    3 доповіді на Міжнародну конференцію молодих вчених.

ПЛАН РОБОТИ ГУРТКА на 2014-2015 н.р.