Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін Наукова діяльність Наукові заходи Наукова студентська конференція «Інформатичні студії – 2015»

Наукова студентська конференція «Інформатичні студії – 2015»

15 грудня 2015 року на кафедрі інформаційних технологій та математичних дисциплін пройшла наукова студентська конференція «Інформатичні студіїї-2015».

Участь у конференції прийняли студенти спеціальностей «Інформатика», «Соціальна інформатика», «Математика» та викладачі кафедри. Після вступного слова завідувача кафедри к.ф.-м.н. Литвин О.С. було представлено доповіді, діапазон тем яких був досить широким: від інформатизації управління освітніми та суспільними процесами до автоматизації роботехнічних систем і комп’ютеризації фізичних тренувань.

Актуальність представлених тем була підтверджена активним обговоренням та висловленням ідей і пропозицій учасниками конференції.