Наукові заходи для студентів

Студентська науково-практична конференція «Інформаційні технології-2013», присвячена 10-річчю кафедри інформатики Інституту суспільства Київського університету ім. Бориса Грінченка -  студентська конференція  Інституту суспільства з доповідями аспірантів і студентів за напрямами своїх наукових досліджень в галузі інформаційних технологій.

Секція інформатики студентської наукової конференції «Студентський форум-2014» - секція студентської конференції  Інституту суспільства з доповідями студентів за напрямами своїх наукових досліджень в галузі інформаційних технологій.

І Українська конференція молодих науковців «Інформаційні технології-2014» - Українська конференція з доповідями аспірантів і студентів ВНЗ та наукових організацій України стосовно результатів наукових досліджень в галузі використання інформаційних технологій в освіті та науці.