Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін Наукова діяльність Наукові напрямки ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КАФЕДРИ У 2014 РОЦІ

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КАФЕДРИ У 2014 РОЦІ

1.    Інформаційні технології в освіті.
2.    Дослідження та розробка високопродуктивних та захищених обчислювальних систем та засобів на основі новітніх технологій та архітектур.
3.    Дослідження та розробка інтелектуальних інформаційних технологій на основі семантичного представлення знань про предметну область, сприйняття, розпізнавання, інтерпретації інтелектуальних інформаційних об’єктів віртуального простору.
4.    Дослідження та розробка оптоелектронних технологій і засобів людино-машинної комунікації в інтерактивних системах.