Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін Наукова діяльність Наукові доробки Список публікацій у Scopus та інших наукометричних базах, опублікованих у серпні – грудні 2013 року

***

− Смірнов О.Б. Роль механічних напружень при іонній імплантації твердих розчинів CdHgTe / О.Б. Смірнов, О.С. Литвин, В.О. Мороженко, Р.К. Савкіна, М.І. Смолій, Р.С. Удовицька, Ф.Ф. Сизов // Український фізичний журнал. – 2013. – Т. 58, № 9. – С. 874-882.
Ковалюк З.Д. Фоточутливі гетеропереходи n-In2O3 / p-InSe з наноструктурованою поверхнею фронтального шару / З.Д.
−    Ковалюк,В.М. Катеринчук, З.Р. Кудринський, О.С. Литвин // Журнал Нано- Та Електронної Фізики.– 2013.– Т.5 № 3. – C. 03027(5cc).
−    Gladun, A., Rogushina, J., Valencia-García, R., Béjar, R.M. Semantics-driven modelling of user preferences for information retrieval in the biomedical domain // Informatics for Health and Social Care  №38  (Volume 2) (2013)  PP. 150 - 170  Cited 3 times.
−    Буйницкая О. П. Ректорский контроль как форма оценки качества обучения. / О. П. Буйницкая // Инновации в науке : сборник научных статей. –  2013. –  С. 99–106. – Science Index, РИНЦ,  Російська Федерація, WorldCat, США, Simple Search Metadata, Україна
−    Буйницька О. Студент в інформаційно-освітньому середовищі сучасного університету / Оксана Буйницька, Богдан Грицеляк // Інформаційні технології і засоби навчання – 2013. – № 36 (4). – С. 66–83. –  WorldCat, США,   Simple Search Metadata, Україна
−    Хомченко В.С.  Исследование структуры, эмиссионных и пьезоэлектрическихсвойствпленокZnS, ZnS − ZnO и ZnO, полученныххимическим методом /В.С. Хомченко, Н.Н. Рощина, Л.В. Завьялова, В.В. Стрельчук, Г.С. Свечников, Н.П. Татьяненко, В.Л. Громашевский, О.С. Литвин, Е.А. Авраменко, Б.А. Снопок // Журнал технической физики. – 2014. – Т. 84, вып. 1. -  С. 94-103.
−    Bakhtinov A.P. Controlledsynthesisandcharacterizationofhighlyorderedcore–shellnickel–carbonnanoparticlearraysonthevanderWaalssurfacesoflayeredsemiconductorcrystals / A.P. Bakhtinov, V.M. Vodopyanov, Z.R. Kudrynskyi, M.Z. Kovalyuk, V.V. Netyaga, V.L. Karbivskyy, V.V. Vishniak, O.S. Lytvyn // Phys. StatusSolidi А. –  2014. – V. 211, No. 2. – P. 342–350.
−    Буйницкая О.П. Институционный репозиторий как средство повышения научного рейтинга преподавателя / О.Буйницкая // Образовательные технологии и общество: международный электронный журнал Восточно-Европейской подгруппы. – Россия, г.Казань. – 2014. – № 17 (1). – с. 408-416. – ISSN 1436-4522 - Science Index, РИНЦ,  Російська,  WorldCat, США, Simple Search Metadata, Україна