Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра фінансів та економіки Про кафедру

Реорганізація Інституту суспільства

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

 

Про кафедру

fin0002-643e8103В лютому 2004 р. у Київському міському педагогічному університеті імені Б.Д. Грінченка було створено кафедру теорії та методики управління освітою, одним з основних напрямів діяльності якої було викладання економічних дисциплін.

У 2007 р. у Київському міському педагогічному університеті імені Б.Д. Грінченка була проведена реорганізація, в результаті якої створено кафедру економічної теорії та методики навчання економіки. Завідувачем стала кандидат педагогічних наук, доцент Козачок Лариса Генадіївна. Викладачі кафедри забезпечували викладання загальних та галузевих економічних дисциплін: економічна теорія, мікроекономіка, макроекономіка, маркетинг, менеджмент, фінанси, маркетинг соціальної роботи, економіка підприємства, економіка освіти, тощо, на всіх спеціальностях у всіх структурних складових університету. У 2008 р. кафедра економічної теорії та методики навчання економіки була включена до складу Гуманітарного інституту. У 2009 – 2012 р.р. кафедрою завідував доктор економічних наук, професор Перевозчиков Віктор Іванович – провідний фахівець в галузі державного регулювання економіки, автор численних підручників та монографій. У 2010 р. кафедра розширила коло діяльності: започатковано підготовку спеціалістів з нових спеціальностей - «Менеджмент та адміністрування» та «Фінанси і кредит» (бакалаврат та магістратура). Кафедра стала випусковою, була перейменована у кафедру менеджменту, економіки та фінансів і увійшла до складу Інституту лідерства, освітнього законодавства і політики (нині Інститут суспільства). У 2012 р. кафедра була перейменована у кафедру фінансів, менеджменту та економіки. З 2012 року кафедрою завідує доктор економічних наук, професор Зеліско Інна Михайлівна – провідний спеціаліст в загальній теорії фінансів, що має багатий досвід практичної діяльності в сфері фінансів підприємств.

У 2015 р. в ході реорганізації кафедра перейменована у кафедру фінансів та економіки. В нинішньому складі забезпечує підготовку бакалаврів та магістрів з фінансів та кредиту, а також викладає економічні дисципліни для інших напрямів підготовки: «Фінанси і кредит», «Міжнародна інформація», «Менеджмент та адміністрування», «Інформатика», «Країнознавство» «Правознавство» «Соціальна робота» «Менеджмент організацій і адміністрування».


 Кафедра фінансів та економіки є випусковою для:
    ОКР «Бакалавр»
       напрям підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит»

    ОКР «Магістр»
     Спеціальність 8.03050801 «Фінанси і кредит»
 

Дисципліни, викладання яких забезпечує кафедра:
напрям підготовки "Фінанси і кредит"
Інвестиційний аналіз, Банківська система, Місцеві фінанси, Податковий менеджмент, Мікроекономіка, Аудит, Статистика

, Фінансовий аналіз
спеціальність «Фінанси і кредит»
Інвестиційний менеджмент, Іпотечне кредитування, Методологія фінансово-економічних досліджень розвитку підприємств

напрям підготовки "Менеджмент"
Фінанси, гроші та кредит; Державне регулювання економіки; Облік і аудит; Податкова система; Статистика; Страхування; Страхування (2 к.)

Інші напрями
Основи економіки

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра фінансів та економіки Про кафедру