Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра фінансів та економіки Наукові заходи Науково-практичний тренінг від міжнародної компанії “B-SHARKS”

Науково-практичний тренінг від міжнародної компанії “B-SHARKS”

4 грудня 2015 року за сприянням кафедри фінансів та економіки Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся науково-практичний тренінг від міжнародної компанії “B-SHARKS”, яка має досвід у галузях маркетингу та проектного менеджменту, інвестиційного менеджменту, HR, а також розробки веб-проектів та програмного забезпечення.

Команда “B-SHARKS” об’єднує топ-спеціалістів рівня МВА з США, України, Китаю та В’єтнаму. Участниками тренінгу стали студенти спеціальностей “Фінанси і кредит” та “Менеджмент”, а також викладачі та завідувачі кафедр.

Під час тренінгу фахівці “B-SHARKS” поділилися особистим практичним досвідом залучення інвестицій в бізнес-проекти; розказали, з якими труднощами стикаються розробники стартапів при залученні інвестицій; звернули увагу на те, де, як і наскільки реально знайти інвестиції українським проектам. Як зробити свій проект привабливим для інвесторів? Як зібрати гроші на реалізацію своєї ідеї на краундфандінговій платформі? Як звернути увагу інвестора за допомогою ElevatorPitch? На всі ці питання студенти отримали відповіді від практиків та тренерів міжнародного рівня.

За підсумками проведеного заходу активні студенти були запрошені до співпраці та стажування в компанії “B-SHARKS”. Сподіваємося, що цей науково-практичний тренінг стане для студентів Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка важливим кроком на шляху усвідомлення складності та значущості обраної професії, а набутий під час тренінгу досвід зробить свій внесок у формування творчого потенціалу майбутніх фахівців.