Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра фінансів та економіки Наукові заходи Грінченківські читання

Грінченківські читання

8 грудня 2015 року в рамках Грінченківського тижня кафедрою фінансів та економіки було проведено Грінченківські читання. Студенти 1 курсу напряму підготовки «Фінанси та кредит» виступили з доповідями, в яких повідомили про результати дослідження економічної термінології, що наведена в «Словарі української мови» Бориса Грінченка.

Частина доповідей присвячена дослідженню лінгвістичних ресурсів «Словаря», методів історико-економічного аналізу, стану економіки українських земель доби Б. Д. Грінченка.

Авторами доповідей були студенти:Корнєєва Марія Вадимівна, Зоз Вероніка Романівна, Вдовиченко Тетяна Олегівна, Вербіцька Оксана Олександрівна, Самарін Юрій Олександрович, Буравцова Діана Олександрівна, Скуз Тетяна Дмитрівна.