Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра фінансів та економіки Наукові заходи Круглий стіл «Глобалізаційні засади розвитку світової економіки»

Круглий стіл «Глобалізаційні засади розвитку світової економіки»

14 травня 2014 р. відбулося засідання круглого столу, в якому взяли участь викладачі кафедри (Зеліско І. М., Обушний С. М., Жукова Ю. М.), студенти-бакалаври напрямів підготовки «Фінанси і кредит», «Менеджмент» та магістри спеціальності «Фінанси і кредит».
Метою зібрання було обговорення проблем розвитку світової економіки в умовах глобалізації.