Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра фінансів та економіки Наукові заходи Науковий гурток «Фінансовий аналітик»: підсумки проведення ІІІ Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Актуальні питання сталого розвитку національної економіки»

03 грудня 2015 року в рамках Грінченківської декади кафедрою фінансів та економіки проведено засідання наукового гуртка «Фінансовий аналітик», присвячене проведенню ІІІ Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Актуальні питання сталого розвитку національної економіки».

В роботі наукового гуртка взяли участь завідувач кафедри фінансів та економіки, доктор економічних наук, професор Зеліско І.М., керівник наукового гуртка, доцент кафедри фінансів та економіки, кандидат економічних наук Васечко Л.І., студенти університету, які навчаються за спеціальністю «Фінанси і кредит».

В ході обговорення було акцентовано увагу на основних соціально-економічних проблемах, які мають вплив на фінансову діяльність суб’єктів господарювання, проблемах інвестиційно-інноваційного розвитку вітчизняних підприємств, проблемах державного боргу в Україні, проблемах та перспективах розвитку страхового ринку в Україні, зокрема перспективах страхування життя, також відбулася дискусія щодо стратегічних пріоритетів та завдань податкової реформи в Україні.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, а всі учасники наукового гуртка продемонстрували високий рівень досягнень та новизни дослідженнь.