Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра фінансів та економіки Наукові заходи Навчання, засноване на дослідженнях: презентація напрямів та тем наукових досліджень науково-педагогічних працівників кафедри фінансів та економіки

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року

структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

23 жовтня 2015 р. кафедра фінансів та економіки Інституту суспільства провела презентацію на тему: «НАВЧАННЯ, ЗАСНОВАНЕ НА ДОСЛІДЖЕННЯХ: презентація напрямків та тем наукових досліджень науково-педагогічних працівників» з метою підготовки та залучення студентів до активної науково-дослідницької та творчої діяльності.

У презентації взяли участь викладачі кафедри, студенти та науковці Інституту суспільства.

Доцент кафедри фінансів та економіки, заступник завідувача кафедри з наукової роботи Сергій Миколайович Обушний ознайомив присутніх зі структурою кафедри, колом компетенцій відповідальних по кафедрі та напрямками й темами наукових досліджень науково-педагогічних працівників кафедри, зокрема:

• Зеліско І.М. (д.е.н., професор) - «Управління фінансовими ресурсами економічних суб’єктів».
  • Жукова Ю.М. (к.е.н., доцент) - «Особливості викладання економічних дисциплін для студентів економічних та не економічних спеціальностей».
  • Обушний С.М. (к.е.н., доцент) - «Управління фінансами бізнесу в сучасних умовах».
  • Васечко Л.І. (к.е.н., доцент) - «Сучасні дослідження тенденцій розвитку страхового ринку України: соціальний аспект».
  • Сосновська О.О. (к.е.н., доцент) - «Управління стійким функціонуванням страхових компаній».
  • Фещук М.Ю. (викладач) - «Фінансова грамотність населення».
  • Казак О.О. (викладач) - «Інвестиційна діяльність машинобудівних підприємств: управління та інформаційне забезпечення».
  • Кудріна О.Ю. (д.е.н., доцент) - «Економіка та управління економічних суб’єктів».
  • Рамський А.Ю. (к.е.н., доцент) - «Теоретико–методологічні засади формування сталого економічного розвитку країни на основі використання внутрішніх інвестиційних ресурсів».
  • Житар М.О. (к.е.н., викладач) - «Фінансова гнучкість прийняття рішень в кредитно-інвестиційній діяльності банків».

Студентка 2 курсу, спеціальності «Фінанси і кредит», заступник Голови Студентського наукового товариства Дарина Макуха, розповіла присутнім про діяльність наукового товариства в Інституті суспільства, запросила студентів до лав молодих дослідників, співпраці у науковому секторі та побажала наукових звершень.

Завідувач кафедри фінансів та економіки Інна Михайлівна Зеліско в заключному слові розповіла про особливості організацію науково-дослідної роботи студентів на кафедрі.