Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра фінансів та економіки Наукові заходи Виставка програм практики та стажування

Виставка програм практики та стажування

1 жовтня 2015 р. студенти 4 курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» Інституту суспільства відвідали виставку програм практики та стажування,

яка відбулася в Київському національному економічному університеті за партнерської підтримки Київської Школи Економіки. Студенти відвідали тематичні майстер-класи з працевлаштування (резюме/співбесіда/підготовка/практика/стажування);тренінги від ТОР-менеджменту компаній, ознайомилися із презентаціями та поспілкувалися з представниками провідних українських та іноземних компанійта знайшлибагато корисної інформації про стажування та практику.