Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра фінансів та економіки Діяльність Інформація для вступників

Інформація для вступників

ОКР «Магістр» за спеціальністю:

8.03050801 «Фінанси і кредит» - Магістр з фінансів і кредиту. Термін навчання – 2 роки (денна форма навчання).

Магістри з фінансів і кредиту можуть обіймати такі посади: фінансових директорів, фінансових менеджерів, фінансових аналітиків, керівників фінансових служб компаній.

У програмі навчання за спеціальністю 8.03050801 «Фінанси і кредит» :
Професійні та практичні дисципліни: стратегічне управління, фінансовий менеджмент, менеджмент персоналу, ринок фінансових послуг,  міжнародний менеджмент, управління фінансовою санацією підприємства та ін.
Соціально-гуманітарні дисципліни: інтелектуальна власність, охорона праці в галузі, цивільний захист, договірне право, ділова іноземна мова та практика перекладу та ін.

Перелік документів для вступу у 2014 році
Вступники особисто подають оригінали та копії таких документів:
     Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
     Копія документа, що посвідчує особу та громадянство (2 од.);
     Документ про присвоєння ідентифікаційного номеру (2 од.);
     Копія військового квитка або посвідчення про приписку (для юнаків);
     Медична довідка за формою 086-о або її копія;
     Шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;
     Для абітурієнтів пільгових категорій – документи, які підтверджують пільгу.
              При собі потрібно мати оригінали всіх документів. Копії всіх документів завіряється Приймальною комісією тільки при наявності оригіналів. Документи вкладаються в картонну папку-швидкозшивач (1 шт.) з файлами (10 шт.).
         Абітурієнти, які вступають на спеціальність  8.03050801 «Фінанси і кредит»  на базі ОКР «Бакалавр», мають пройти фахове випробування та випробування з іноземної мови.
Початок прийому заяв та документів – 1 липня 2014р.*
*-дата може змінюватися (див. на сайті Міністерства освіти і науки України)