Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра філософії Склад Ковальчук Наталія Дмитрівна

Реорганізація Інституту суспільства

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

 

Контактна інформація

n.kovalchuk@kubg.edu.ua

Ковальчук Наталія Дмитрівна

Професор кафедри філософії

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор філософських наук, професор

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  • Методика викладання етики та естетики
  • Теорія та історія етики та естетики
  • Історія української культури
  • Етика
  • Естетика 

Біографія

Народилася 10 серпня 1954 року, місто Вінниця.
Закінчила філософський факультет Уральський ордена трудового червоного прапору державний університет імені О. М. Горького (місто Свердловськ, нині Єкатеринбург). Роки навчання – з 1972 до 1977 рік, 1982-1984 – Аспірантка філософського факультету Київського Державного Університету імені Т. Г. Шевченка, 1997-2000 – докторант філософського факультету Київського Національного університету імені Т. Г. Шевченка

Кандидат філософських наук – 1984 рік, доктор філософських наук – 2007 рік, доцент кафедри гуманітарних дисциплін – 2006 рік

З серпня 1996 року по грудень 1996 року проходила стажування в Українському науково дослідному інституті при Гарвардському університеті (США) в межах американської програми RSEP (Regional Scholar Exchange Program) за рахунок гранту від IREX (International Research & Exchanges Board).

 

Професійний і науковий інтерес

Філософська антропологія, історія філософії, історія української філософії та культури, етика та естетика, релігієзнавство.
Для студентів розробила і прочитала курси з наступних дисциплін: філософії, історії філософії, етики та естетики, релігієзнавства, української та зарубіжної культури, методики наукових досліджень, вища школа та Болонський процес, методологічні основи наукового пізнання, а також авторський спецкурс на тему: «Українська національна культура на шляху розвитку цивілізації ХХІ ст.». Член редколегії журналу «Вісник державної академії керівних кадрів культури і мистецтв», «Культура і сучасність». Заступник голови підкомісії з культуроголії науково-методичної ради МОН України.

Інше

Наукові праці: 90 наукових праць, серед яких монографії «Символічний лад української культури», «Символічні структури етнокультурного процесу в Україні»,експериментальний підручник для 7 класу з основ християнської етики «Ісус Христос – ідеал для наслідування» (у співавторстві), 40 статей у ВАКівських фахових виданнях та інші публікації.

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра філософії Склад Ковальчук Наталія Дмитрівна