Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра управління Наукові заходи Брейн-ринг з дисципліни «Менеджмент»

Брейн-ринг з дисципліни «Менеджмент»

24 травня рамках Фестивалю науки кафедрою управління в було проведено Брейн-ринг з дисципліни «Менеджмент» між студентами 4-5 курсів спеціальності «Менеджмент».

Основна ідея заходу – надати навички прийняття рішень у команді(групі) та визначення рівня володіння спеціальними знаннями студентами.

Проведений захід сприяв поглибленню професійних знань зі спеціальності менеджмент та заохоченню молодих людей до наукової кар’єри.

Модератор та ведуча гри: д.держ.упр., професор Орлова Н.С.

Склад журі: завідувач кафедри управління д.держ.упр., професор Поспєлова Т.В., к.пед.н., доцент Михацька А.В., к.е.н., доцент Акіліна О.В.

Команда 4 курсу:

1. Полегенька Юлія;
  2. Циган Андрій;
  3. Польченко Аліна;
  4. Саутіна Дар’я;
  5. Мінєєва Оксана.
  6. Вергун Діана;
  7. Гушинська Людмила;
  8. Кравець Марія;
  9. Купрашвілі Ребека;
  10. Роля Ірина.

Команда 5 курсу:

На грі були присутні студенти 1-5 курсів студентів та викладачі кафедри управління: Поспєлова Т.В., Павлюк В.В., Федотов О.О., Акіліна О.В., Орлова Н.С., Михацька А.В., Линьов. К.О., Соболєва-терещенко О.А.

Переможцем стала команда 4 курсу. Всі учасники та переможці отримали заохочувальні призи та нагороди!