Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра управління Наукові заходи Круглий стіл «Сучасне управління: нові виклики та перспективи»

Круглий стіл «Сучасне управління: нові виклики та перспективи»

З метою поглиблення теоретико-методичних знань та надання науково-практичних рекомендацій щодо інноваційних підходів в управлінні 19 травня 2016 р. в рамках Фестивалю науки кафедра управління провела круглий стіл на тему: «Сучасне управління: нові виклики та перспективи».

Модератори – д. держ. упр., професор кафедри управління Поспєлова Т.В., д. держ. упр., професор кафедри управління Орлова Н.С.

У рамках тематичних напрямів щодо удосконалення механізмів сучасного управління в умовах реформування соціально-економічної системи України виступили викладачі кафедри – Поспєлова Т.В., Павлюк В.В., Федотов О.О., Акіліна О.В., Орлова Н.С., Михацька А.В., Панченко А.Г., Линьов К.О.

В рамках круглого столу висвітлено проблеми розвитку та удосконалення механізмів сталого розвитку на центральному, регіональному, галузевому рівнях та рівні підприємств в соціальній та економічній сферах для прийняття та реалізації ефективних управлінських рішень.

До заходу долучено магістрів зі спеціальностей менеджмент, державне управління, управління навчальними закладами. Обговорення наукових питань щодо розвитку сучасного управління надасть поштовх у формуванні актуальної тематики магістерських робіт та подальшої наукової кар’єри молоді.

На засіданні круглого столу виступили студенти IV та V курсів спеціальності: «Менеджмент» з доповідями:

• Полегенька Юлія: «Силіконова долина: сучасні вимоги до фахівців»
  • Купрашвілі Ревека:«Аналіз ринку послуг з управлінського консалтингу в умовах сучасної економіки України»
  • Марічка Кравець:«Проблеми якості надання послуг управлінськими консультантами»
  • Вергун Діана:«Особливості використання послуг управлінського консультування малим  і середнім бізнесом  в Україні»
  • Мінєєва Оксана: «Технопарки в Україні. ТП «Інститут монокристалів»

Результатом проведення круглого столу стало визначення проблем та надання науково-практичних рекомендацій щодо розвитку сучасного управління в Україні.