Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра управління Наукові заходи ІІІ Регіональна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи управління сучасною школою»

26 січня 2016 року кафедра управління Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках Програми підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м.Києва за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА провела ІІІ Регіональну науково-практичну конференцію «Проблеми та перспективи управління сучасною школою».

Пленарне засідання конференції розпочав Яковенко Ігор Валентинович,  директор Інституту суспільства, кандидат економічних наук, доцент, який у своїй доповіді «Впровадження нових організаційно – правових форм функціонування закладів освіти та удосконалення їх фінансового механізму» проаналізував проект Закону «Про освіту», та надав практичні рекомендації щодо реалізації статей цього закону. Про важливі аспекти лідерства у сучасному навчальному закладі, в своїй доповіді «Концепція розвитку навчального закладу на засадах лідерства», розповів Линьов Костянтин Олександрович, професор кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка, к.н.держ.упр., доцент. Федунова Тетяна Миколаївна, директор спеціалізованої школи № 85, голова асоціації керівників шкіл м. Києва доповіла про проблеми та перспективи інноваційного розвитку навчального закладу в сучасних умовах. Особливості комунікативних механізмів в забезпеченні створення простору гідності в освітньому середовищі були висвітлені Оленою Ганцяк‑Каськів, головою Правління Українського центру Ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності», магістром бізнес-адміністрування.

Модерувала роботу конференції Поспєлова Тетяна Вадимівна, завідувач кафедри управління, доктор наук з державного управління.

Виступи керівників ЗНЗ м. Києва – учасників Програми кваліфікації 2015-2016 н.р., що прозвучали на пленарному засіданні, надзвичайно яскраво репрезентували проблеми та перспективи управління сучасною школою. Зокрема, Клюй Володимир Анатолійович, директор школи І-ІІІ ступенів № 90 м. Києва – розповів про проблеми інформатизації шкільної освіти в Україні в умовах євроінтеграції. Організацію методичної роботи з педагогічними кадрами вечірньої школи в системі інноваційної освіти аналізувала в своєму виступі Пінчук Олена Леонідівна, заступник директора з навчально-виховної роботи вечірньої (змінної) школи ІІІ ступеня № 18 Деснянського району м. Києва.

Учасники регіональної науково-практичної конференції – керівники НЗ м. Києва мали змогу поділитися власним досвідом та баченням перспектив розвитку НЗ столиці під час роботи секцій:

Секція: «Інноваційний розвиток НЗ в сучасних умовах: теорія та практика»

Керівники секції: Линьова Ірина Олексіївна – доцент кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка к.пед.н., доцент, Михацька Алла Валер’янівна - доцент кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка, к.пед.н.

Секція: «Формування всебічно розвиненої особистості учня: виклики часу»

Керівники секції: Черниш Анатолій Петрович – доцент кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка, к.пед.н, доцент, Шуть Валентина Яківна – старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної освіти і виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, к.філол.н.

Секція: «Напрями вдосконалення виховної та методичної роботи в НЗ»

Керівники секції: Панченко Алла Гнатівна – доцент кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка, к.н.держ.упр., доцент, Тимчик Олена Анатоліївна - доцент кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка, к.пед.н, доцент

Секція: «Особливості організації навчальної діяльності учнів вечірньої школи»

Керівники секції: Логачова Світлана Станіславівна – старший викладач кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка, к.е.н., , Лавриненко Олена Василівна – старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної освіти і виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Робота ІІІ Регіональної науково-практичної конференції, ставши ще однією вагомою можливістю для обміну досвідом, окреслила вектори управлінських інновацій для перспективного розвитку шкіл м. Києва, засвідчила важливість стратегічних завдань, поставлених сьогоденням перед керівниками НЗ.

Успішному проведенню конференції сприяли наполегливі зусилля модераторів-методистів Програми ПК керівників НЗ м. Києва: Логачової Світлани Станіславівни та Садової Наталії Станіславівни.