Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра управління Наукові заходи Круглий стіл "Проблеми та перспективи управління в економічній та соціальній сферах"

02 грудня 2015 р. в рамках Грінченківської декади кафедрою управління був проведений круглий стіл "Проблеми та перспективи управління в економічній та соціальній сферах".

Модератори – д. держ. упр., професор кафедри управління Поспєлова Т.В., д. держ. упр., професор кафедри управління Орлова Н.С.

В рамках обраної теми викладачами, студентами кафедрами та запрошеними гостями було обговорено наступні напрями:

Тематичні напрями Круглого столу:

1. Стратегічне управління підприємством в умовах сталого розвитку.

2. Удосконалення механізмів управління якістю підготовки та перепідготовки фахівців у освіті.

3. Лідерство та ефективні комунікації на підприємстві як процес управління соціальною групою.

4. Сучасні тенденції та проблеми управління персоналом.

5. Перспективи розвитку інноваційних освітніх процесів в інформаційному суспільстві.

У рамках тематичних напрямів щодо удосконалення механізмів управління на підприємствах в умовах реформування соціально-економічної системи України виступили викладачі кафедри – Поспєлова Т.В., Павлюк В.В., Федоров О.О., Акіліна О.В., Яковенко І.В. та студенти 4-5 курсів спеціальності «Менеджмент» - Кравець М., Вергун Д., Мінєєва О., Полегенька Ю. Проблеми реформування та тенденцій розвитку освіти в Україні було обговорено за виступами Орлової Н.С., Михацької А.В., Панченко А.Г., Редько С.І. та Тимцуник Ю. (аспірант КНУ імені Тараса Шевченко).