Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра управління Події Звітна конференція за результатами інспекторсько-методичної практики студентів

Звітна конференція за результатами інспекторсько-методичної практики студентів

26 лютого 2015 року відбулась звітна конференція за результатами інспекторсько-методичної практики студентів груп ПОс-1-14-1.2з, ПОс-2-14-1.2з, ПОм-1-13-2.2з спеціальності «Початкова освіта» заочної форми навчання. Студенти Педагогічного інституту протягом двох тижнів (02.02 – 15.02.2015) ознайомилися з нормативно-правовими документами, науково-методичною літературою, змістом і напрямками діяльності районних науково-методичних центрів, відвідували ЗНЗ на базі управлінь освіти Печерської (керівник практики – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Черниш А.П.), Дніпровської (керівник практики – кандидат наук з державного управління, доцент кафедри Панченко А.Г.), Оболонської (керівник практики – старший викладач кафедри Цибенко Л.Б.), Подільської (керівники практики – кандидат наук з державного управління, доцент кафедри Павлюк В.В. та викладач кафедри Лавриненко О.В.), Голосіївської (керівники практики – кандидат наук з державного управління, доцент кафедри Павлюк В.В. та старший викладач кафедри Шуть В.Я.) районних у місті Києві державних адміністрацій. Звітні доповіді студентів про проходження інспекторсько-методичної практики засвідчили важливість такого виду роботи для набуття ними компетенцій кваліфікованих педагогів.