Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра управління Події Захист дипломних робіт "Державне управління" (2015)

Захист дипломних робіт "Державне управління" (2015)

21 лютого 2015 р. на кафедрі державного управління та управління освітою відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності «Державне управління».
Наукові дослідження магістрантів у своїй тематиці охопили різні актуальні питання зі сфери державного управління, зокрема були порушені проблеми розвитку місцевого самоврядування, енергозбереження та енергоефективності України, питання ролі ЗМІ в сучасних громадсько-політичних процесах та загалом політичної участі громадян в демократизації державного управління в Україні. Також були представлені роботи, в яких розглядалися феномен політичного лідерства, організаційно-правові аспекти взаємодії органів виконавчої влади України з громадськістю, особистісно-професійний розвиток державних службовців та ефективність існуючої системи оцінювання професійної діяльності державних службовців.