Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра управління Події Захисти дипломних робіт студентів спеціальності «Управління навчальним закладом» (2014)

З 21 по 24 жовтня 2014 р. на кафедрі державного управління та управління освітою пройшли захисти дипломних робіт студентів спеціальності «Управління навчальним закладом».

Магістранти охопили значний спектр важливих та актуальних проблем сфери управління навчальними закладами м. Києва. Кожен довів актуальність обраної теми та продемонстрував цікаві результати дослідження, які були отримані в ході проведення різних видів анкетування та методик. Випускники показали глибокі знання у сфері управління освітою та достойні почесного звання «магістр».

Бажаємо нашим магістрантам успіхів у подальшому та сподіваємось, що вони з користю використають знання здобуті в стінах нашого Університету.