Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра управління Події Зустріч з Л.Гриневич

Зустріч з Л.Гриневич

У рамках вивчення дисципліни «Освітня політика» 22 вересня 2014 року студенти-магістри спеціальності «Управління навчальним закладом», викладачі кафедри державного управління та управління освітою зустрілися з народним депутатом України, головою Комітету Верховної Ради України з питань науки й освіти Лілією Михайлівною Гриневич. Під час зустрічі народний депутат України Лілія Гриневич висвітлила основні проблеми імплементації Закону України «Про вищу освіту», окреслила стратегічні напрями цього процесу, наголосивши насамперед на тому, що освітня політика є загальнонаціональною системою цілей, цінностей та пріоритетів в освіті, виробленням шляхів їх ефективного втілення в життя. У ході дискусії присутні мали змогу поставити народному депутатові численні запитання, розкрили своє бачення різноманітних аспектів реформування вищої освіти в Україні, висловивши слушні пропозиції.