Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра управління Події Підходи гендерної рівності та соціальної справедливості в навчальних закладах

Підходи гендерної рівності та соціальної справедливості в навчальних закладах

11 березня 2013 року за підтримки «Програми сприяння Парламенту ІІ» та з ініціативи кафедри державного управління та управління освітою відбувся тренінг «Підходи гендерної рівності та соціальної справедливості в навчальних закладах», під керівництвом Олени Суслової, голови правління Інформативно - консультативного жіночого центру.

Учасники під час тренінгу з’ясували питання термінології, зокрема, тлумачення терміну «гендер». Мали можливість висловити свої бачення стосовно суспільного устрою та того, що його визначає. З’ясували коло питань, які вирішуються за допомогою гендерної методології. Розібрались у сутності гендерної методики та можливості її використання для аналізу навчальних програм.

Загалом атмосфера на тренінгу була сприятливою, що спонукало її учасників до усвідомлення важливості проблеми гендерної рівності та соціальної справедливості в навчальних закладах.
Як влучно зауважила керівник тренінгу: «Важливо не те, про що ми почали говорити, а те, про що ми почали думати».

Від імені учасників тренінгу хотілося б щиро подякувати пані Олені та побажати творчого натхнення, успіхів і всіляких можливостей для реалізації своїх задумів та ідей.