Ви тут: Головна Про інститут Кафедри Кафедра управління Події Екскурсія до Верховної Ради України

Екскурсія до Верховної Ради України

26 лютого 2013 р. студенти спеціальностей «Міжнародна інформація», «Правознавство» та «Країнознавство» відвідали Верховну Раду України.

Це була дуже цікава і водночас пізнавальна екскурсія для студентів, адже вони змогли на власні очі побачити та дізнатися більше про єдиний законодавчий орган державної влади України. Варто зазначити, що Гонюкова Лілія Василівна, завідувач кафедри державного управління та управління освітою активно сприяла ефективному проведенню даного заходу.

Як виявилось, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці.

З перших хвилин екскурсії ми були вражені красою та масштабами величної будівлі. Особливо вражає картина під назвою «Державотворення». Саме на ній автор Кулаков О.Г. зобразив момент прийняття Акту проголошення незалежності України.

Студенти нашого університету мали унікальну можливість побувати в кулуарах лож преси, де при нагоді дізнались про структуру сесійної зали.

По закінченню екскурсії студенти відвідали Комітети Верховної Ради України, а також побувала на тренінгу за підтримки «Програми сприяння Парламенту ІІ» під назвою: «Доступ громадськості до законотворчого процесу», який проводили Народний депутат І скликання Крижанівський Володимир Петрович та помічник-консультант народного депутата України Вертеба Яна Русланівна. Завдяки даному тренінгу ми дізналися про процес законотворення як такий, участь громадськості у законотворчому процесі, співпрацю з народними депутатами та комітетами Верховної Ради, контрольні функції парламенту та структуру Верховної Ради. Кожен з нас мав можливість висловити свою думку, запропонувати креативні та творчі ідеї сприянню доступу громадян до законотворчого процесу нашої країни. Як виявилось, студенти виявили неабияку зацікавленість до подібних тренінгів і навіть під час перерви намагалися не впустити шанс поспілкуватися з організаторами заходу.

Цей день був надзвичайно корисними, цікавими та пізнавальним для студентів. Тому вони висловлюють вдячність Київському університету ім. Бориса Грінченка за надану унікальну можливість долучитися до процесу тренінгу, який, безперечно, сприяв отриманню безцінного досвіду.

Данилюк І.М., І курс, «Міжнародна інформація»