Ви тут: Головна Інформація Події Київ «по – французьки»

Київ «по – французьки»

9 червня 2016 року студентам І курсу спеціальності «Країнознавство» випала унікальна можливість поєднати в одне - корисне, приємне та прекрасне, спробувавши себе в якості справжніх гідів та провівши екскурсію французькою мовою по найвизначнішим місцям Києва.

Під керівництвом Василенко Мирослави Іванівни, старшого викладача кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Київського університету імені Бориса Грінченка, майбутні фахівці - країнознавці поринули в історію столиці та мовою Оноре де Бальзака, Віктора Гюго, Жюля Верна зовсім по – новому відкрили Київ у всій неповторній красі парку Тараса Шевченка та Андріївського узвозу, монументальності Софіївького собору та Золотих воріт, таємниці давнього Подолу з усіма його чисельними загадками.

Саме завдяки таким «живим» заняттям студенти отримують практичний фаховий досвід, що базується на справжньому задоволенні від процесу пізнання нового та цікавого !

Ви тут: Головна Інформація Події Київ «по – французьки»