Ви тут: Головна Інформація Події Захист проектів наукового гуртка «ВИКОРИСТАННЯ ІКТ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ»

Захист проектів наукового гуртка «ВИКОРИСТАННЯ ІКТ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ»

02 червня 2016 року в рамках проведення Фестивалю наук  Київського університету імені Бориса Грінченка в межах роботи наукового гуртка «ВИКОРИСТАННЯ ІКТ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ» (керівник Бодненко Д. М., спів керівники: Литвин О.С., Г.С.Кучаковська), відбувся захист проектів з «Використання хмарних технологій в професійній діяльності» студентів університету.

В ході захисту проектів, досліджувалися хмарні сервіси (Google, Arzamas тощо)їх головні особливості і специфіка використання у роботі фахівців іноземної мови. Студентами розкрито результати науково-дослідної роботи з виникнення, розробки, теоретичного і практичного використання хмарних сервісів в професійній діяльності. Особливістю проектів було дослідження роботи хмарних сервісів і імплементації матеріалів у вигляді комплексу електронно-методичних матеріалів з теми в ELMS MOODLE КУБГ.

Студенти мали змогу не тільки презентувати свої проекти широкій аудиторії, але й оцінювати одне одного за визначеними критеріями (теоретичний, практичний (семінарські, лабораторні роботи), тестовий контроль (банк питань) і публікація оцінювались за відповідною шкалою). Усього було шість команд (GoogleDocs, GoogleBooks, Google Mind Maps, Google Play Market, Arzamas,LinguaLeo), в кожній з яких були доповідачі теоретичної частини дослідження та практики реалізації заявлених сервісів. Такий захід передбачив не тільки науково-дослідницьку роботу гуртка а й команду діяльність учасників гуртка. Учасники проектів висловлювали свої власні побажання щодо проектів конкурентів, об’єктивну (але не завжди) критику, позитивні і негативні відгуки.

Такий захід стимулює серед студентської молоді навчання на дослідницькій основі та командну роботу. У ході аналізу кожного з проектів учасників, відкрилися нові можливості хмарних сервісів. Було окреслено перспективи використання їх у роботі фахівця іноземної мови, зазначено основні переваги і недоліки використання сервісів в освітньому проесі.